👈 دانلود اپ اندروید 👉

پاورپوینت چگونه رفتار کنیم تا یک فروشنده موفق شویم

ارتباط با ما

فرمت: ppt

... دانلود ...

دانلود پاورپوینت با موضوع چگونه رفتار کنیم تا یک فروشنده موفق شویم،

در قالب ppt و در 15 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

نکات مهم در فروشندگی

یک فروشنده خوب چه مشخصاتی دارد و چگونه می توان اعتماد خریدار را کسب کرد؟

سه گام مهم در جذب مشتری

عوامل مؤثر در یادگیری

25 رکن اساسی در فروشندگی

قسمتی از متن پاورپوینت:

امروزه قهرمانی در وزرش دو در حد یک دهم و یک صدم اختلاف می باشد یعنی در حد یک چشم بر هم زدن و در تجارت نیز به همین صورت می باشد.

امروزه در تجارت اساسی ترین واژه ای که با کلمه پول مترداف است کلمه شوق است. و به دنبال آن استفاده از امکانات و اتمام کار برای هر کاری نیاز نیست بیش از حد علمی فکر و رفتار کرد باید هدف شروع و خوب انجام دادن کار باشد.

50 % تمام کردن کار در شروع آن وجود دارد.

در فروشندگی باید توجه داشت: فهرستی از کارهای روزانه برای خود تهیه کرد- نگذارید انگیزه کاری شما پایین بیاید- کار خود را زود شروع کنید –پشتکار داشته باشید اما همراه با انضباط کاری

15 دقیقه اولین برخورد با مشتری تاثیر فراوانی در روند گفتگوهای آینده خواهد داشت در واقع پایه و اساس کار شما در آن قرار دارد.

در اولین برخورد باید گفتگو کوتاه در زمینه گذشته- حال- آینده کاری مشتری قرار داشته باشد...

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع "چگونه رفتار کنیم تا یک فروشنده موفق شویم" می باشد که در حجم 15 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

لینک کمکی